Doradztwo energetyczne dla biznesu
NASZE UMIEJĘTNOŚCI I ZAANGAŻOWANIE
TWORZĄ NIEPOKONANĄ KOMBINACJĘ SUKCESU
Energia odpadowa
JEŚLI CHCESZ GDZIEŚ DOJŚĆ,
NAJLEPIEJ ZNAJDŹ KOGOŚ KTO JUŻ TAM DOSZEDŁ
Odzyskiwanie energii
ZAWSZE WYDAJE SIĘ, ŻE COŚ JEST NIEMOŻLIWE
DOPÓKI NIE ZOSTANIE TO ZROBIONE

Współpraca z AS Nexus Trade


Współpraca partnerska

Chcesz zbudować własny biznes na rynku energetycznym w Polsce? Jesteśmy otwarci na współpracę. Od samego początku sukcesywnie poszerzamy grono osób chcących współpracować z nami w zakresie doradztwa energetycznego oraz handlu energią elektryczną i gazem.

Współpracę Partnerską kierujemy do  firm oraz przedsiębiorców zainteresowanych współpracą z firmą AS Nexus Trade. Nasza oferta skierowana jest w głównej mierze  na organizacje sprzedażowe regionalne i ogólnopolskie, biura rachunkowe, biura projektowe, firmy świadczące usługi elektryczne.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą partnerską prosimy o przesyłanie aplikacji (z dopiskiem „Partner Handlowy”) na adres mailowy: kontakt@asnexustrade.com lub kontakt telefoniczny pod numer 537 888 518. Skontaktujemy się Tobą w celu ustalenia warunków współpracy.

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).”

Współpraca otwarta

Jeśli  masz dostęp do klientów biznesowych lub prowadzisz własną firmę i masz ochotę pośrednicząc zarobić w sektorze energetycznym, a nie chcesz angażować się w zawiły proces doradztwa energetycznego przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość wyjątkowej współpracy z naszą firmą. Poleć nam potencjalnego klienta zainteresowanego naszymi usługami, a my podzielimy się z Tobą naszym zarobkiem!

Za przygotowanie odpowiednich analiz, propozycji i całościową obsługę klienta oraz za wszelkie związane z tym koszty odpowiada zawsze AS Nexus Trade. Twoja kluczowa rola sprowadza się do przekazania  rzetelnego kontaktu i ciepłego zarekomendowania nas. Gdy umowa z nowym klientem zostanie pomyślnie sfinalizowana podzielimy się z Tobą naszym zarobkiem.

Umowa, jaką wspólnie zawrzemy nie uwzględnia zakazu konkurencji, jedynie oświadczenie o zachowaniu poufności.