Doradztwo energetyczne dla biznesu
NASZE UMIEJĘTNOŚCI I ZAANGAŻOWANIE
TWORZĄ NIEPOKONANĄ KOMBINACJĘ SUKCESU
Energia odpadowa
JEŚLI CHCESZ GDZIEŚ DOJŚĆ,
NAJLEPIEJ ZNAJDŹ KOGOŚ KTO JUŻ TAM DOSZEDŁ
Odzyskiwanie energii
ZAWSZE WYDAJE SIĘ, ŻE COŚ JEST NIEMOŻLIWE
DOPÓKI NIE ZOSTANIE TO ZROBIONE

O firmie


AS Nexus Trade jest spółką założoną przez osoby mające wieloletnie i bogate doświadczenie w branży energetycznej w skład którego wchodzą: szeroko pojęte doradztwo energetyczne, doradztwo inwestycyjne z zakresu energetyki, sprzedaż produktów energetycznych, pomoc i prowadzenie spraw z obszaru prawa energetycznego (w szczególności problemów związanych z przepisami Urzędu Regulacji Energetyki). Jesteśmy w pełni niezależną od spółek energetycznych firmą doradczą w zakresie zarządzania kosztami energii dla każdego typu Klienta. Naszym celem jest osiągnięcie statusu firmy pierwszego wyboru dla Podmiotów chcących poszukiwać i wdrażać nowoczesne rozwiązania na polu energetyki dla biznesu. W naszych działaniach zawsze na pierwszym miejscu stawiamy na zasadę uczciwości i przejrzystości wobec Klientów oraz partnerów biznesowych co potwierdzają nasze liczne referencje.
Posiadamy szeroką bazę klientów zbudowaną na przestrzeni kilku lat, na którą w 85% składają się klienci B2B a pozostałe 15% to Instytucje Publiczne. W wyniku naszych działań współpracujące z nami podmioty oszczędzają rocznie setki tysięcy złotych, a my ten sposób przyczyniamy się do systematycznego zwiększania konkurencyjności rodzimego biznesu.

Nasz zespół składa się z 7 ekspertów i analityków branży energetycznej bezpośrednio zaangażowanych w każdy proces generowania i późniejszego wdrażania rozwiązań prowadzących do uzyskania oczekiwanych wyników na polu energetyki u naszych Klientów.

Nasze dane:
As Nexus Trade sp. z o.o.
Siedziba i adres : ul. NOWY ŚWIAT, nr 13, lok. 33, miejsc. WARSZAWA, kod 00-029, poczta WARSZAWA, kraj POLSKA.
Numer KRS: 0000659793 SĄD REJONOWY W GLIWICACH, X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.
NIP: 6452549963
Wysokość kapitału zakładowego: 5 000 tys. zł.