Doradztwo energetyczne dla biznesu
NASZE UMIEJĘTNOŚCI I ZAANGAŻOWANIE
TWORZĄ NIEPOKONANĄ KOMBINACJĘ SUKCESU
Energia odpadowa
JEŚLI CHCESZ GDZIEŚ DOJŚĆ,
NAJLEPIEJ ZNAJDŹ KOGOŚ KTO JUŻ TAM DOSZEDŁ
Odzyskiwanie energii
ZAWSZE WYDAJE SIĘ, ŻE COŚ JEST NIEMOŻLIWE
DOPÓKI NIE ZOSTANIE TO ZROBIONE

Misja edukacyjna


Naszą misją jest zmienić podejście przedsiębiorców do polityki energetycznej. Chcemy żeby przedsiębiorcy przestali postrzegać prąd wyłącznie w kategoriach źródła energii i zaczęli dostrzegać inne aspekty polityki energetycznej. Dobre planowanie energetyczne nie powinno się ograniczać wyłącznie do porównania cen energii, ale także uwzględniać takie aspekty jak dobranie taryf, obliczanie odpowiedniej mocy umownej, budowa odpowiedniej infrastruktury energetycznej czy też zmniejszenie zużycia energii elektrycznej.
Energia elektryczna może służyć również jako narzędzie kredytowania inwestycji.

Wierzymy, że nasze działania edukacyjne nie tylko przyczynią się do zwiększenia zysków przedsiębiorstw,  ale także pozwolą w bardziej optymalny sposób wykorzystać polskie zasoby energetyczne. Przełoży się to na mniejsze obciążenie sieci przesyłowych oraz mniejsze emisję CO2 do atmosfery. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą walnie przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa energetycznego kraju i dbania o środowisko bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Jest to szczególne istotne dzisiaj, gdy na skutek wieloletnich zaniedbań w dziedzinie energetyki mamy na rynku często przestarzałe technologie i przeciążone sieci przesyłowe.

Dlatego oferujemy bezpłatne szkolenie dotyczące jakie rozwiązania biznesowe niesie za sobą współczesna energetyka, zainteresowanych prosimy o kontakt.